Wirujący konkurs zakończony! Prezentujemy zwycięzców 0

Konkurs zakończony. Tylu zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami jeszcze nie mieliśmy. Prawidłowa odpowiedź to Jasminum. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Najszybciej prawidłowej odpowiedzi udzielił Pietruch, dlatego gratulujemy fantastycznego refleksu i wiedzy filmowej.Do niego pojedzie pierwsza płyta DVD. Było to dokładnie 12 minut po opublikowaniu konkursu. Pozostałe nagrody otrzymają: niteczka oraz IKa.

Pełna listazwycięzców:

1.Pietruch

2. IKa

3. niteczka

Nagrody wyślemy pocztą.

Dzisiaj do naszych kin wchodzi komedia romantyczna Gry weselne. Cała historia zaczyna się od tego, że Heck i Rachel wkraczają na wspólną, małżeńska drogę. Jednak już przed ołtarzem … szczegóły w kinach. U nas w związku z premierą konkurs, w którym mamy dla was 3 DVD z kultowym filmem Dirty Dancing. Wystarczy wykazać się znajomością filmów o miłości i czekać na listonosza, który być może już wkrótce zapuka do waszych drzwi z nagrodą. Wystarczy wykazać się nieziemskim refleksem lub czekać na losowanie …

Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Z jakiego filmu pochodzi poniższe zdjęcie? Przed wysłaniem zgłoszenia proszę zapoznać się z regulaminem, który prezentujemy poniżej zdjęcia!

Podpowiemy, że dystrybutorem tego filmu BestFilm, czyli ten sam co filmu Gry weselne. Odpowiedź znajdziesz na pewno na stronie fdb.pl lub BestFilm.pl. Film opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem jakie roztacza wokół siebie miłość.

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:

- poprawną odpowiedź,

- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)

- imię i nazwisko oraz adres na jaki mamy wysłać nagrodę.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.

4. Odpowiedzi można wysyłać od chwili opublikowania konkursu na stronie fdb.pl. Na odpowiedzi czekamy do 16.07.2006 do godz. 20.00.

5. Osoba, która pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi otrzyma płytę DVD z filmem Dirty Dancing. Wśród pozostałych osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy dwa DVD z tym samym filmem.

6. Wyniki podamy 17.07.2006 po godzinie 9.00 na stronie głównej FDb.pl.

7. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

niteczka

wygrałam :)

k4c5er

gratulacje :)

Trophy

Hmmm… gratki:P

leprechan

gratulacje :p

Poprawiłem :) W imieniu Grzeska przepraszam za błąd.

Proszę czekać…