Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Sugar Hill - policyjne historie lat 60-tych 0

Panowie, którzy pracowali razem przy New Amsterdam zabrali się za Sugar Hill – serial o policjantach w latach 60-tych.

AMC pracuje nad „Sugar Hill” – serialem o policjantach współtworzonym przez Alexa Wintera, Stevena Pearla oraz Allana Loeba.

Program skupia się na dwóch policjantach, jednym czarnym, drugim białym, którzy stają się partnerami na niespokojnych i nieprzewidywalnych ulicach Harlemu lat 1960-tych.

Kiedy serial został porównany do „Life on Mars (US” twórcy zaprzeczyli jakoby ich produkcja miała być podobna. Fabuła została osadzona w latach 60-tych, aby ukazać masywne zmiany społeczne, kulturowe oraz psychologiczne, których doświadczał cały kraj, a także i świat.

Pearl i Loeb pracowali wcześniej razem przy „New Amsterdam”. Miejmy nadzieję, że ich kolejny wspólny projekt będzie produktem wysokiej jakości.

Źródło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…