Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

John Malkovich zabiera się za film dokumentalny 0

Znany aktor zamierza nagrać dokument traktujący o nielegalnym procederze przekraczania południowej granicy USA.

Nielegalni imigranci, którzy zamierzają przekroczyć południową granicę Stanów Zjednoczonych w następnym roku powinni przyszykować żel do włosów oraz okulary przeciwsłoneczne. John Malkovich chce zrobić z nich gwiazdy.

John MalkovichJohn Malkovich

Malkovich pragnie nakręcić film dokumentalny o pladze dzieci, które docierają do USA wbrew prawu. Aktor ma nadzieję, że uczłowieczy temat nielegalnej migracji. Będzie to pierwszy dokument Malkovicha i z pewnością będzie się różnił od Być jak John Malkovich.

Film zostanie wyprodukowany przez meksykańską firmę, której właścicielem są aktorzy Diego Luna i Gael Garcia Bernal. Aktualnie Malkovich pracuje w Meksyku reżyserując sztukę w której gra Luna.

Źródło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…