Kinowy Rzym? 0

Bruno Heller mówi o szansie na zrobienie kinowego filmu kontynuującego wątki z dwóch sezonów serialu!

Bruno Heller, którego obecny serial The Mentalist zbiera świetne recenzje widzów i krytyków, powiedział, że chciałby produkować kinową kontynuację swojego przedwcześnie anulowanego hitowego serialu, Rzym. Wcześniej inni twórcy także wypowiadali się o tej szansie i wynika z tego to, że jest to więcej niż prawdopodobne.

RzymRzym

Prowadzimy rozmowy, by zrobić kinową wersję – powiedział w wywiadzie dla The Hollywood Reporter. Brniemy naprzód. Jeszcze tego nie ma, póki nie stanie się faktem. Chciałbym w takim sposób zakończyć ten wspaniały serial.

Kostiumowo-historyczny serial leciał przez 2 sezony na HBO. Zbierał dużo nagród, świetne recenzje widzów i krytyków oraz miał wysoką oglądalność. Z uwagi na olbrzymie koszty produkcji (pierwszy sezon: 100 milionów dolarów, drugi sezon: 150 milionów dolarów) stacja zdecydowała się zakończyć na drugim sezonie. Wielka zaletą serialu było to, że był robiony jak największe superprodukcje Hollywoodzkie, a nie produkcja telewizyjna.

Ostatnio szefowie HBO wyrazili opinie, że przedwczesne anulowanie mogło być wielkim błędem.

Gwiazdy z Rzymu, Kevin McKidd obecnie gra w Chirurgach, lubiany Pullo (Ray Stevenson) stał się teraz Punisherem w Punisher: War Zone, a Polly Walker dostała rolę w Caprice stacji SCI FI.

Twórca mówi, że miał rozpisany plan na pięć sezonów. Drugi miał zakończyć się śmiercią Brutusa, trzeci i czwarty miałby miejsce w Egipcie, a piąty opowiadałby o Mesjaszu w Palestynie. Gdy dostał wieść, że drugi będzie ostatnim, ścisnął w nim trzeci i czwarty. Dlatego mieliśmy takie duże skoki w historii podczas emisji.

Czy świetnie zrobiony film, dziejący się w starożytności, to nie byłby powiew świeżości w dobie kina pełnego komiksów?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…