Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Będzie trzeci sezon Californication 0

Showtime zamówiło kolejne 12 epizodów do uhonorowanego nagrodami serialu komediowego z Davidem Duchovnym w roli głównej.

Robert Greenblatt, dyrektor działu rozrywki stacji Showtime, ogłosił 3.12.2008 iż ich produkcja o przygodach Hanka Moody’ego otrzymała zielone światło dla kolejnej serii. Zdobywca Złotego Globu za rolę główną, oraz producent programu, David Duchovny wznowi prace nad serialem wiosną 2009 r, a całość zostanie nada pod koniec 2009 roku.

David Duchovny gwiazda serialu CalifornicationDavid Duchovny gwiazda serialu Californication

Program, który w tym roku nominowany był do Złotego Globu w kategorii Najlepszy musical lub komedia oraz zdobył nagrodę za Najlepsze zdjęcia dla serialu 30-minutowego skupia się wokół unikalnego i wyszukanego świata Hanka Moody’ego – hedonistycznego powieściopisarza, który ma trudności z wychowaniem swojej córki. Bohater wciąż posiada uczucia do swojej byłej dziewczyny. Jednak jego nieprzyjemna cecha – obsesyjne mówienie prawdy oraz autodestrukcyjne zachowanie – komplikują każdy aspekt jego życia.

Źródło: eztv.it

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…