Say hello to my little friend ;>

Przyjaźń w popiołach 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Dead SnowDead Snow

Dead Snow (D?d sn?

Grupia ośmiu przyjaciół udaje się do domku położonego w północnej Norwegii. W roku 1945 doszło tam do brutalnego morderstwa grupy nazistów przez lokalnych mieszkańców. Teraz okupują to miejsce zabijając każdego kto stanie im na drodze.

CiaoCiao

Ciao

Niespodziewanie umiera pewien mężczyzna, zostawiając za sobą dwóch ludzi: Jeffa, swojego najlepszego przyjaciela i Andrea, z którym poznał się przez internet. Jeff informuje Andrea o śmierci Marka. Rozpoczynają korespondencję, tworzy się między nimi pewnego rodzaju więź. W końcu postanawiają się spotkać, wymieniając rozmowę mailową na bardziej prywatne i intymne rozmowy. Rozmawiają o swoich krajach, pracach, rodzinach i życiu. Ich rozmowy zazwyczaj sprowadzają się na temat Marka. Tak zaceła się tragedia, która połączyła dwie obce osoby z dwóch różnych stron świata w prawdziwą, głęboką przyjaźń, która odmieni ich życie na zawsze.

I Love You Phillip MorrisI Love You Phillip Morris

I Love You Phillip Morris – USA: 25.02.2009

Film oparty na faktach, opowiadający o Stevenie Russellu (Jim Carrey), żonatym oszuście, który znalazłszy się w teksańskim więzieniu zakochuje się w Phillipie Morrisie (Ewan McGregor). Steven cztery razy próbował uciec z więzienia za każdym razem wykorzystując coraz sprytniejszy plan, jak na przykład upozorowanie własnej śmierci. Morrisa w końcu wypuszczono na wolność, jednak Russell został skazany na więzienie na ponad sto lat za próby ucieczki.

Seven PoundsSeven Pounds

Seven Pounds – USA: 19.12.2008 Polska: 13.02.2009

Historia człowieka (Will Smith), który jest o krok od popełnienia samobójstwa. Postanawia zrekompensować swoje błędy z przeszłości, pomagając siedmiu obcym osobom. Kiedy spotyka piękną Emily (Rosario Dawson), zakochuje się w niej, tym samym komplikując swoje plany.

Marley i JaMarley i Ja

Marley & Me (Marley i Ja – USA: 25.12.2009 Polska: 16.03.2009

Ambitny, młody reporter John Grogan (Owen Wilson) i jego żona Jenny (Jennifer Aniston) przeprowadzają się do Florydy i kupują tam dom. Chcąc sprawdzić się w roli rodziców adoptują szczeniaka rasy Labrador Retriever, którego nazywają Marley. Szybko przekonują się, że jest on wyjątkowo energicznym, siejącym wokół spustoszenie psem. Mimo swego zachowania staje się on jednak nieodłączną częścią rodziny. Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Johna Grogana.

Donkey PunchDonkey Punch

Donkey Punch

Kiedy najlepsze przyjaciółki – Kim, Tammi i Lisa jadą na wakacje do Hiszpani, chcą tylko zapomnieć o problemach i imprezować na całęgo. Ale po spotkaniu trzech chłopkaów w klubie i udaniu się na ich luksusowy jacht, by przenieść imprezę poziom wyżej, wszystko się pogarsza i jedna z nich ginie. To, co zaczęło się od zabawy i gier, przeradza się w chaos, podczas gdy przerażona grupa próbuje zdecydować co zrobić z ciałem. Sami na morzu, muszą ustalić wspólną wersję historii zanim wrócą na stały ląd, ale dyskusja wkrótce przeradza się w walkę o przeżycie.

New In TownNew In Town

New In Town – USA: 30.01.2009

Opowieść o bardzo ambitnej konsultantcje dużej firmy z Miami. Spragniona kolejnych awansów, chwyta się kolejnych propozycji. Trafia do małego miasteczka w Minnesocie, gdzie ma odpowiadać za reorganizację tamtejszego zakładu przemysłowego. Podczas pobytu w miasteczku, zmienia swoje nastawienie do życia zmagając się z trudnym stylem życia mieszkańców i zimnym klimatem, poznaje mężczyznę swoich marzeń.

The Boat That RockedThe Boat That Rocked

The Boat That Rocked – USA: 05.01.2009

W przeszłości w Wielkiej Brytanii, stare, pirackie stacje radiowe naprawdę miały swoje siedzimy na łodziach, które pływały po międzynarodowych wodach i nadawały swoje audycję do Wielkiej Brytanii. Mowa o Radio Caroline, które nadawało z przerwami od 1964 do 1991 roku. Radio rozpoczęło swoje życie na łodzi, u angielskich wybrzeży, przy mieście Felixstowe i stało się nieoficjalnym prekursorem BBC Radio 1. Legalne Radio Caroline nadaje do dziś, ale już z lądu.

Little AshesLittle Ashes

Little Ashes

Film Little Ashes to opowieść o młodych latach Salvadora Dali. Robert Pattison wciela się w 18-letniego Salvadora Dali, który przenosi się do Madrytu i tam zaczyna eksperymentować z ze swoim kubistycznym stylem. To właśnie na początku swojej młodości Dali stał się ekscentrycznym i bardzo kontrowersyjnym artystą. Jednocześnie jednym z głównych bohaterów będzie poeta i dramatopisarz Federico Garcia Lorca.

Che: ArgentineChe: Argentine

The Argentine – Francja: 07.01.2008

Film składa się z dwóch części, mimo, że pierwotnie miał być wyświetlany jako całość – na Festiwalu w Cannes pokazano kompletny pod tytułem Che. W pierwszej części (The Argentine (2008)) Fidel Castro żegluje do Kuby (1956-11-26) z osiemdziesięciu buntownikami. Wśród nich jest niejaki Ernesto Che Guevara, argentyński lekarz podzielający idee Fidela w jego dążeniu do obalenia dyktatury Fulgencia Batisty. Che szybko zdobywa uznanie rewolucjonistów, a także sławę bohatera. Druga część (Guerrilla) opowiada o latach po przewrocie na Kubie. Guevara zrezygnował z wygodnego życia, aby dalej szerzyć myśl socjalistyczną na świecie. Trafił dzięki temu do Boliwii, gdzie stara się stworzyć oddziały rewolucyjne.

Mei LanfangMei Lanfang

Mei Lanfang- Chiny: 05.12.2008

Jest to dramat biograficzny o Mei Lanfang, największej gwiazdy opery w historii Azji. W reżyserii genialnego Chena Kaige’a!

$9.99$9.99

$9.99

Animacja kukiełkowa o ludziach mieszkających w bloku w Sydney, szukających sensu życia.
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…