Piraci przypłyną o północy 0

Oczekiwanie na ciąg dalszy przygód kapitana Jacka Sparrowa i Piratów z Karaibów wkracza w ostatnią fazę. Choć oficjalna premiera filmu została wyznaczona na piątek 21 lipca, Piraci przypłyną do polskich kin już o północy z czwartku (20.07) na piątek (21.07).

Wtedy to w wielu kinach odbędą się specjalne, przedpremierowe pokazy Skrzyni umarlaka, często z dodatkowymi atrakcjami.

Zapowiada się największy hit tego lata. Jack Sparrow jest bezkonkurencyjny – ankiety internetowych serwisów filmowych jednoznacznie obwołują film najbardziej oczekiwaną premierą sezonu. Warto wspomnieć też o tym że, jak donosi Variety w swoim tygodniowym kinowym raporcie, Piraci z Karaibów pobili już wyjątkowo trudnych przeciwników. Wielkie hity tego roku: Superman: Powrót i Kod da Vinci zostały w tyle. W Wielkiej Brytanii, gdzie film miał już premierę, zdążył zarobić 25 milionów dolarów i przyjąć miano najlepszego otwarcia w 2006 roku, wygrywając tym samym z finałem Mistrzostw Świata w piłce nożnej! Widać prosty łotrzyk Jack Sparrow może pokonać wszystko – superbohatera, tajemnice Leonarda i futbolomanię.

Piraci z Karaibów znów wyruszają na szerokie wody. Tym razem kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) musi stawić czoło upiornemu Davy'emu Jonesowi (Bill Nighy) i jego szajce. Czekają go również problemy natury mniej tajemniczej w postaci zaprzysiężonego prześladowcy piratów z ramienia rządu brytyjskiego, lorda Cuttlera Becketta, ludożerców oraz niebezpiecznych mórz. Pomocą będą mu ponownie służyć młodzi zakochani: Elizabeth Swann (Keira Knightley) i Will Turner (Orlando Bloom), a także wierna załoga Czarnej Perły.

Film w kinach już w nocy, z 20 na 21 lipca.

forum filmforum film

forum film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…