Lesa Grossmana i Jaja w Tropikach 0

Czy jest szansa na powstanie drugiej części Jaj w tropikach? Cruise mówi, że nie rozstał się ze swym bohaterem na zawsze.

Po otrzymaniu nominacji do Złotego Globu za rolę wulgarnego szefa studia, Lesa Grossmana, w Jaja w tropikach, Tom Cruise brał udział w chat’cie na E! Online i powiedział, że jeszcze chyba nie skończył ze swoim bohaterem.

Rozmawiałem o zrobieniu innych nagrań z tym bohaterem – powiedział Cruise – Zacząłem nad tym pracować z Benem [Stillerem] i rozmawialiśmy o różnych rzeczach do zrobienia. Chcemy je zrobić w wolnym czasie, ale jakoś jeszcze go nie znaleźliśmy.

Przypomnijmy o czym był film:

Tugg Speedman (Ben Stiller), Kirk Lazarus (Robert Downey Jr.), Jeff Portnoy (Jack Black) oraz Alpa Chino (Brandon T. Jackson), zostali zatrudnieni do zagrania głównych ról w filmie na podstawie powieści Taybacka (Nick Nolte) pt: Jaja w tropikach. Jednak nie szło im to najlepiej. Tayback wpadł na pomysł, że aby film odniósł sukces, aktorzy muszą zostać wysłani do serca dżungli. Jak powiedział, tak też się stało, jednak aktorzy nie będąc tego świadomi przemierzali dżunglę pełną pułapek i niebezpieczeństw.

Tom Cruise jako Les GrossmanTom Cruise jako Les Grossman

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…