Tonight is the night.

Chris Weitz reżysyserem Księżyca w nowiu 0

Potwierdziły się plotki dotyczące reżysera sequela Zmierzchu. Obraz wyreżyseruje Chris Weitz

Po tym jak Catherine Hardwicke zrezygnowała z reżyserii drugiej części przygód o zakochanym wampirze, studio Summit Enterteinment musiało podjąć szybką decyzję. Na reżysera został wybrany Chris Weitz (Był sobie chłopiec, Złoty Kompas).

Erik Feig, Dyrektor Produkcji Summit Enterteinment, ogłosił: Kochamy serię książek Stephanie Meyer. Dość długo i ciężko myśleliśmy nad decyzją wyboru reżysera. Wiemy, że Księżyc w Nowiu to będzie wspaniały film. Wyboru dokonaliśmy razem z autorką i z radością ogłaszamy, że reżyserem będzie Chris Weitz. Chris rozumie świat przedstawiony w książce i ma umiejętności, by zamienić treść tej w spaniałej książki, w dobrze prezentujący się film. Myślimy, że dobrze przestawi wizję Stephanie Meyer.

To dla mnie wielki honor, że obdarzono mnie zaufaniem. Stwierdził reżyser. Niesamowity świat stworzony przez Stephanie Meyer ma miliony fanów i moim obowiązkiem będzie będzie przedstawienie bohaterów, tematów i historii na ekranie tak, jak pragną tego fani. Nie jest to łatwe zadanie i zrobię wszystko, by z tej wspaniałej książki powstał równie wspaniały film.

Podobnie jak pierwsza powieść o nastoletniej Belli Swan, druga książka jest połączeniem młodzieżowego romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym wyznania dziewczyny o złamanym sercu przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…