Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Nowe plakaty G.I. Joe 0

Pojawiły się cztery plakaty dla indywidualnych postaci z filmu G.I. Joe, którego premiera została zapowiedziana na 7 sierpnia 2009.

Poniżej można zobaczyć cztery indywidualne plakaty: Sienna Miller jako Baroness, Channing Tatum jako Duke, Marlon Wayans jako Ripcord i Ray Park jako Snake Eyes – postaci z filmu G.I. Joe: Rise of Cobra. Za reżyserię tej produkcji odpowiada Stephen Sommers, który ma na koncie takie tytuły jak Mumia oraz Mumia powraca. Obraz powstał na podstawie serii zabawek, których pierwsza seria została wypuszczona w 1964 r. Portal firstshowing.net informuje również, że w studiu Paramount krąży zwiastun filmu, ale nie wiadomo kiedy dystrybutor go upubliczni.

G.I. JoeG.I. Joe G.I. JoeG.I. Joe

G.I. JoeG.I. Joe G.I. JoeG.I. Joe

Źródło:firstshowing.net/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…