Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Jessica Alba i Jack Black w The Office 0

Dwie gwiazdy amerykańskiego kina Jessica Alba, oraz Jack Black wystąpią gościnnie w amerykańskim serialu komediowym.

Jessica Alba jako Nancy Callahan w filmie Sin City - Miasto grzechu 2005Jessica Alba jako Nancy Callahan w filmie Sin City - Miasto grzechu 2005

Jack BlackJack Black

Do występu w odcinku, który zostanie nadany po rozgrywkach Super Bowl, twórcom serialu The Office udało się namówić dwie znane osobistości kina amerykańskiego.

Szczegóły dotyczące postaci, w które wcielą się Jessica Alba i Jack Black

trzymane są w tajemnicy. Ujawniono jednak, że gwiazdy takich produkcji jak Nacho Libre oraz Honey pojawią się w pirackim filmie potajemnie oglądanym przez jednego z pracowników biura.

Odcinek z udziałem tej dwójki zostanie wyemitowany 1 lutego tuż po transmisji z finałowej rozgrywki o mistrzostwo ligi NFL, która przyciąga ogromną widownię przed odbiorniki. Dlatego stacje starają się zapewnić wyjątkowy program dla swojej publiczności gościnnie zatrudniając ludzi kina do telewizji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…