Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Dexter zabija dla Showtime 0

Finałowy odcinek trzeciego sezonu Dextera zgromadził największą jak dotąd widownię w historii stacji Showtime.

Nominowany do Złotych Globów za główną rolę Michael C. Hall wraz ze swoim serialem przyciągnął przed odbiorniki 1,5 mln widzów. Program odniósł największy jak dotąd sukces od kiedy Showtime zaczęło mierzyć wyniki oglądalności w 2004 r. Średnia całej serii to 1,1 mln osób śledzących każdy odcinek.

Wcześniej tytuł najpopularniejszego serialu Showtime należał do Trawki, która ustanowiła rekord oglądalności w 2005 r.

Dzięki wysokiej frekwencji widzów seria emitowana po Dexterze, czyli Californication również może pochwalić się swoim najlepszym wynikiem na poziomie 615 tys. osób.

Może kogoś te liczby nie zaskakują, bo czym jest 1,5 mln na tak wielki kraj jak USA. Jednak należy zaznaczyć, że Showtime to płatny kanał, do którego niewiele osób ma dostęp. Dlatego przedstawione wyżej wyniki są znaczące dla stacji.

Źródło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…