Say hello to my little friend ;>

Mickey Rourke meksykaninem w 13 0

Zobacz jak wygląda Mickey Rourke na pierwszym zdjęcie z remaku 13 Tzameti reżyserii francuskiego filmowca – Gela Babluania!

13 to remake obrazu 13 Tzameti z 2005 roku, a reżyserem obu filmów jest Gela Babluani. Orginał z 2006 został nagrodzony Nagrodą Specjalną Jury na Festiwalu w Sundance jako film francuski, nowy remake będzie wersją anglojęzyczną w bardzo ciekawej obsadzie:

  • Główną rolę zagra Sam Riley , który będzie ubogim młodym człowiekiem, który aby zarobić pieniądze będzie musiał uczestniczyć w morderczej grze.
  • Mickey Rourke będzie odgrywał postać meksykańskiego więźnia sprzedanego do udziału w nielegalnej i niebezpiecznej grze polegającej na zasadach podobnych do tzw. rosyjskiej ruletki.
  • Ray Winstone wcieli się w postać pacjenta zakładu psychicznie chorych, który z niego ucieknie, aby wziąć w niej udział.
  • Natomiast 50 Cent będzie strażnikiem eskortującym meksykańskiego więźnia.
  • Jason Statham będzie odgrywał rolę wpływowego Brytyjczyka, który stawia ogromne sumy na poszczególnych graczy uczestniczących w rozgrywkach.
  • Ray Liotta zaś będzie policjantem prowadzącym śledztwo w tej sprawie.

1313

Całość zostanie wyprodukowana dla Overnight Productions oraz Barbarian Films. Zdjęcia rozpoczęto w listopadzie, a obraz trafi do kin pod koniec 2009 lub na początku 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…