"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy film o Jacku Ryanie 0

Scenarzysta Amini Hossein napiszę nowy skrypt do filmu o przygodach słynnego Jacka Ryanie, bohatera powieści Toma Clancy’ego.

Paramount Pictures zatrudniło Amini Hosseina jako scenarzystę, który ma przygotować skrypt do najnowszego filmu, w którym głównym bohaterem będzie Jack Ryan. Bohater powieści Toma Clancy’ego pojawił się ostatni raz w kinach w 2002 roku w filmie Suma wszystkich strachów. Producentami mają zostać Lorenzo Di Bonaventura oraz Mace Neufeld a według niepotwierdzonych informacji reżyserią miałby zająć się Sam Raimi (reżyser Spider-Mana). Ta informacja dziwi najbardziej, ponieważ według ostatnich doniesień Raimi jest tak obłożony pracą, iż ciężko będzie mu znaleźć czas na kolejny film.

Scenarzysta poinformował, iż w scenariusz, który zamierza napisać nie będzie powiązany w żaden sposób z istniejącą książką, będzie to zupełnie wymyślona fabuła. W głównego bohatera zaś wcielić miałaby się jakaś młodsza gwiazda.

Dotychczas postać Jacka Ryana grało trzech aktorów: Alec Baldwin w filmie Polowanie na Czerwony Październik, Harrison Ford w Czas patriotów oraz Stan Zagrożenia oraz Ben Affleck w filmie Suma wszystkich strachów.

Amini Hossein to scenarzysta do takich filmów jak: Więzy miłości, Cena honoru czyKillshot. W roku 1998 został nominowany do Oscara za scenariusz do filmu Miłość i śmierć w Wenecji.

Kadr z filmu Suma wszystkich strachów 2002Kadr z filmu Suma wszystkich strachów 2002

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…