Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Survivors - będą kolejne odcinki 0

Stacja BBC ujawniła dziś, iż serial Survivors otrzymał zielone światło na kolejny sezon mający pojawić się na antenie w 2009 r.

Survivors otrzymało zgodę na realizację następnej serii jeszcze przed zakończeniem emisji premierowych epizodów. Ostatni odcinek tego sezonu zostanie nadany 23.12.2008. Średnia widzów na epizod wynosi 5,9 milionów, co daje 23,1% udziału w czasie antenowym o tej godzinie.

Przypomnijmy, że fabuła serii oparta jest na podstawie książki autorstwa Terry’ego Nationa, który był również twórcą serialu o tym samym tytule w latach 1975-1977. Produkcja ukazuje działania grupy ludzi, którzy przetrwali plagę śmiertelnej choroby. Ich rodziny, przyjaciele, znajomi i wszyscy, których kiedykolwiek poznali, zginęli. Kilku ocalałych musi stawić czoła nowej rzeczywistości, która wcześniej wydawała się przyjazna, a teraz jest obca i niebezpieczna. Nowy świat stwarza wiele możliwości na nowy początek, ale bez policji, bez prawa i porządku jest to niezwykle trudne. Bohaterowie będą zmuszeni walczyć nie tylko o jedzenie, czy picie, ale także muszą się bronić przed innymi, którzy przetrwali. Jak poradzilibyśmy sobie w świecie, w którym wszystkie wygody XXI wieku – internet, elektryczność itp. – przestały istnieć? Jak zachowywalibyśmy się wiedząc, że wszyscy, których znamy zostali usunięci z tego świata przez śmiercionośny wirus? Serial stara się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań.

Źródło: bbc.co.uk/drama

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…