Nowe wieści o The Expendables 0

Parę ciekawych informacji o postaciach, jakie jeszcze czekają na obsadzenie. Potwierdzenie pogłoske i inne!

Jeśli chodzi o obsadę The Expendables Sylvestra Stallone, to jeszcze nie koniec castingu. Sam Stallone zapowiada, że usłyszymy kilka głośnych, soczystych nazwisk. Oficjalnie już potwierdzono, że Forest Whitaker zagra w filmie agenta CIA.

Jason StathamJason Statham

W obsadzie filmu The Expendables w reżyseriiSylvestra Stallone (który gra jedną z głównych ról i jest autorem scenariusza) są Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren i Forest Whitaker.

Wyjawiono opisy paru postaci, które jeszcze nie są obsadzone, w tym parę czarnych charakterów.

Można to potraktować, jako pewnego rodzaju SPOILER , więc jeśli ktoś nie chce wiedzieć NIC o nowych postaciach, proszę nie czytać.

PRAWDOPODNY SPOILER

PRAWDOPODNY SPOILER

PRAWDOPODNY SPOILER

Agentka Diane Lickson – agentka C.I.A, która pracuje w Langley. Jest zdeterminowana, by poznać tożsamość wynajętych najemników (Stallone, Statham, Li i spółka), ale jedyne nagranie z nimi jest zamazane i system nie może rozpoznać twarzy. Jej kolega, agent Will Willy Sands (Forest Whitaker), który działał w terenie przez ostatnie 7 lat, ma jej pomagać. Jest przekonany, że grupą najemników dowodzi ktoś, z kim miał już do czynienia.

Church – Człowiek, który wynajmuje grupę najemników, aby dorwali generała Garza. Chce, by jego wyspę spalono, a go zabito. Oferuje 5 milionów dolarów. (Pogłoska mówi, że rola pisana z myślą o Arnoldzie Schwarzeneggerze. Jeszcze jest szansa, że taką małą rolę gubernator Kalifornii jeszcze zagra).

B.W Monroe – Kobieta i oficer wywiadu, także zdeterminowana, by poznać tożsamość grupy najemników. Jej głównym celem jest trzymanie tej grupy z dala od tajnych operacji, które mają miejsce w rejonie Garzy.

Karen – piękną kelnerka o kruczoczarnych włosach. Miała romans z jednym z najemników i niemile go wspomina.

Emanuel – kontakt grupy najemników. Ma 45 lat i nie lubi się powtarzać.

Dan Paine – szef ochrony generała Garzy. Ma zlikwidować grupę najemników. Łapie jednego i próbuje wydusić informacje. Prawdopodobnie tę rolę zagra właśnie Randy Couture.

Jak sądzicie? Kto może wcielić się w role kobiet?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…