Perła Oceanów 3D w Orange IMAX 0

Od 16 stycznia na wszystkich widzów czeka trójwymiarowa podwodna podróż do świata kipiących życiem raf koralowych i królestwa niezwykłych stworzeń żyjących w oceanach.

Perła Oceanów 3D w reżyserii Jean – Jacques’a Mantello to czarująca przygoda w podwodnym świecie, która widzom uchodzi na sucho.

Perła oceanów 3DPerła oceanów 3D

Tylko w kinie Orange IMAX Katowice będzie można zanurzyć się w oceanie i obserwować niesamowite bogactwo życia na rafach koralowych. Tylko tutaj bez uszczerbku dla zdrowia można spotkać się oko w oko z wężem morskim, czy wziąć udział w uczcie rekinów. Ogromny ekran kina Orange IMAX pozwoli zatopić się w świecie, gdzie delfiny popisują się swoim tańcem, mądre, stare żółwie oprowadzają po swoim domu, a życie jest ilustracją do słów „żyj i daj żyć innym”.

Film Perła Oceanów 3D pomaga w rozwijaniu świadomości na temat potrzeby zachowania raf koralowych, czy raczej zmiany podejścia człowieka do środowiska. Autorzy filmu, prezentując zagrożenia, ostrzegają przed skutkami rabunkowej gospodarki, która może doprowadzić do tego, iż kolejne pokolenia nigdy nie ujrzą bogatego i zachwycającego świata w naturze.

Nigdzie widz nie zobaczy tego lepiej, jak w zamkniętym ekosystemie, ani dokładniej i wyraziściej, niż w trójwymiarowym filmie nakręconym w całości w technologii cyfrowej z użyciem dwóch kamer Sony HDW 24P ze specjalnie skonstruowaną podwodną nadstawką 3D.

Technologia zastosowana w Perła Oceanów 3D ukazuje podwodny świat takim, jaki jest. Nawet Ci, którzy nurkują będą mile zaskoczeni i najpewniej docenią dokładne odzwierciedlenie świata głębin. Bez przesady można powiedzieć, że widzowie poczują się jakby nurkowali, ale bez zamoczenia ubrania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…