Powstanie kolejna część Straży wiejskiej? 0

W 2007 roku członek Broken Lizard – Paul Soter stwierdził, że prace nad Super Troopers 2 zostały zawieszone. Jednak ostatnio zaczęły sie pojawiać informacje sugerujące, że projekt ten nie umarł.

Wszystko stało się za sprawą premiery najnowszego filmu tej grupy The Slammin’ Salmon. Od tego czasu temat sequela ponownie powrócił. W jednym z wywiadów reżyser obu filmów – Jay Chandrasekhar, przyznał, że prace nad scenariuszem do dwójki trwają, ale na dzień dzisiejszy ciężko powiedzieć, że faktycznie coś konkretnego się dzieje w tym temacie.

Straż wiejskaStraż wiejska

Muszę z chłopakami z Broken Lizard naprawdę wziąć się do roboty i ruszyć z kopyta, by jak najszybciej ukończyć pracę nad skryptem. Wtedy będziemy wiedzieli w jakim punkcie się znajdujemy. Jeśli chodzi o fabułę sequela to z Paulem Soterem mamy naprawdę wiele śmiesznych pomysłów, które na pewno zostaną wykorzystane.

Nam, nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki, za to by plany stworzenia kolejnej części przygód zwariowanych policjantów zakończyły się sukcesem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…