Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Zobacz fragment nowego serialu Dollhouse 0

Stacja Fox opublikowała dwuminutowy fragment z pierwszego odcinka nowego serialu Dollhouse, który pojawi się w lutym na antenie.

W zaprezentowanym fragmencie poznajemy główną bohaterkę – Echo (Eliza Dushku), która budzi się po wymazaniu pamięci. Jej przebudzenie wywołuje dyskusję między Topherem (Fran Kranz), pracownikiem technicznym centrum zarządzania ludźmi marionetkami a szefem odpowiedzialnym za tajny projekt Boydem (Harry Lennix).

Serial Dollhouse porusza tematykę manipulowania pamięcią i uczuciami ludzi, którzy wykorzystywani są do przeróżnych misji. Od tajnych działań rządowych po zachcianki bogatej klienteli. Człowiekowi można wymazać pamięć, ale czy można wymazać duszę?

TUTAJ można zobaczyć opisany fragment odcinka pilotażowego, który zostanie nadany 13 lutego.

Źródło: ew.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…