"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie będzie remaku Postrachu nocy 0

Nie udały się plany studia Sony Screen Gems planującej nakręcenie remaku jednego z ciekawszych horrorów lat 80tych.

Propozycja nakręcenia remaku Postrachu nocy z 1985 roku ostatecznie nie powstanie. Taka oficjalna informacja pojawiła się w kilku niezależnych od siebie źródeł. Wydaje się, iż to koniec planów wskrzeszenia jednej z niezapomnianych postaci kina – Jerr’ego Dandrige horrora lubiącego ciepły napój serwowany wprost z tętnic szyjnych.

W połowie 2007 roku studio Sony Screen Gems poinformowało o tym, iż planuje nakręcenie remaku kultowego dla niektórych horroru Postrach nocy. W planach producentów było, aby w ramach nowej fabuły połączyć film z innym ciekawym horrorem z lat 80tych Lunaparkiem. Według pierwszych planów kilku nastolatków miałoby się przypadkiem dowiedzieć, iż obok nich mieszka wampir.

W marcu 2008 roku Tom Holland (reżyser wersji z 1985 roku) poinformował, iż rozpoczał rozmowy na temat możliwości odsprzedania praw do filmu.

Niedawno zaś okazało się, iż ze względu na niesatysfakcjonującą fabułę nowej wersji ostatecznie sprawiły, iż porzucono myśl o tym projekcie. Póki, co postanowiono wstrzymać się z wszelkimi pracami związanymi z tym tytułem.

Kadr z filmu Postrach nocy 1985Kadr z filmu Postrach nocy 1985

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…