"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Spójrz na nowego Sędziego Dredda 0

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych 3 koncepcyjnych fotografii nowej wersji Sędziego Dredda według artysty z Nowego Jorku.

W grudniu informowaliśmy was o tym, iż studio Rebellion i 2000 AD ogłosili, iż pracują nad nową wersją słynnego filmu (Sędzia DreddPOPRZEDNIA WIADOMOŚĆ). Jeśli wtedy nie byliście podekscytowani tą wiadomością teraz zapraszamy was do obejrzenia trzech koncepcyjnych fotografii stworzonych przez artystę z Nowego Jorku – Jocka. Jakość materiałów zachęca tym bardziej, iż Jock jest jednym z najciekawszych twórców ostatnich lat. Według słów artysty nowy film powinien nie nawiązywać do obrazu z 1995 roku.

Sędzia Dredd stworzony został przez Dannego Cannona. Była to ekranizacja komiksu będącą przedstawieniem historii dziejącą się w przyszłości. Akcja rozgrywała się w wielkiej aglomeracji Mega City One, w której to rośnie fala przemocy a liczba przestępstw radykalnie się zwiększa. Odpowiedzią władz jest wysyłanie sędziów będących jednocześnie funkcjonariuszami policji, prokuratorami, sędziami i katami. Nie wszystkim to się spodobało, więc jednego z takich przedstawicieli prawa wrabiają w morderstwo. Tytułową postać w 1995 roku zagrał, Sylvester Stallone.

Poniżej 3 zdjęcia koncepcyjne:

Plakat do filmu Sędzia Dredd 1995Plakat do filmu Sędzia Dredd 1995

Zdjęcie koncepcyjne - Judge DreddZdjęcie koncepcyjne - Judge Dredd

Zdjęcie koncepcyjne - Judge DreddZdjęcie koncepcyjne - Judge Dredd

Zdjęcie koncepcyjne - Judge DreddZdjęcie koncepcyjne - Judge Dredd

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…