"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazda 300 jako reżyser 0

Lena Headey stanie po drugiej stronie kamery. Aktorka znana z udziału w 300 i serialu Kroniki Sary Connor wyreżyseruje film.

Gwiazda 300 i serialu Kroniki Sary Connor, Lena Headey, podczas zeszłorocznego Comic-Con informowała wielokrotnie, iż marzy jej się wyreżyserowanie jakiegoś filmu. Teraz jej marzenia mogą się spełnić za sprawą produkcji filmu Kill Drug. Aktorka dostała propozycje reżyseri i jednocześnie odegrania głównej roli. Prócz niej w filmie obejrzymy również Jasona Flemynga i Charlotte Rampling.

Headey opisuje scenariusz jako inteligentny, przekonujący, sexy i zabawny. Przede wszystkim będzie to wciągająca i przekonująca podróż, badanie ludzkich najmroczniejszych wad i najczystszej niewinności.

Według nieoficjalnych informacji fabuła opowiadać będzie historię Sally, która dołącza do tajemniczej organizacji założonej przez jej matkę. Podziemna organizacja obecnie zupełnie nie przypomina tej z przed lat. Ideały zostały zdradzone mimo potężnych wpływów, jakie posiada. Sally będzie musiała zdecydować, co zrobić, zmienić organizację czy tkwić w jej obecnym kształcie.

Lena Headey w serialu Kroniki Sary Connor 2008Lena Headey w serialu Kroniki Sary Connor 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…