"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jim Carrey jako Ebenezer Scrooge 0

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zdjęcia promującego film Roberta Zemeckisa pt. A Christmas Carol.

W jednej ze stron internetowych pojawiło się pierwsze nieoficjalne zdjęcie i plakat promujący film Roberta Zemeckisa pt. A Christmas Carol . W filmie po raz pierwszy w historii w roli Ebenezera Scrooge’a wcieli się Jim Carrey.

Cały film wyprodukował Disney i jest jednym z nielicznych filmów, jakie na pewno trafią do kina, a które ostatnio wyreżyserował Zemeckis. Według pierwszych informacji całość będzie można obejrzeć w wersji 3D. A Christmas Carol ma trafić do kin 6 listopada 2009 roku.

Ebenezer Scrooge to fikcyjna postać i zarazem główny bohater książki Karola Dickensa Opowieść wigilijna. Scrooge to zamknięty w sobie, nielubiący ludzi i nielubiący świata krezus a zarazem właściciel firmy Scrooge & Marley w Londynie. W noc wigilijną przechodzi przemianę podczas czterech kolejnych wizyt duchów: ducha Jakuba Marleya (jego zmarłego wspólnika), ducha minionych świąt Bożego Narodzenia, ducha obecnych świąt oraz ducha świąt przyszłych.

Zapraszamy do obejrzenia zarówno zdjęcia jak i plakatu promującego film:

Jim Carrey jako Ebenezer ScroogeJim Carrey jako Ebenezer Scrooge !http://gfx1.fdb.pl/ikg7ds(Nieoficjalne zdjęcie plakatu filmu )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…