Chirurdzy – Interaktywny serial 0

Już
w tym roku pojawi się gra wideo na podstawie popularnego serialu! Dowiedzcie się szczegółów na ten temat!

Dotąd fani serialu „Grey’s Anatomy” – u nas emitowanego pod tytułem „Chirurdzy” – mogli tylko śledzić perypetie lekarzy ze szpitala w amerykańskim Seattle. Wkrótce będą mogli samodzielnie przeprowadzać skomplikowane operacje i przeżywać emocje znane serialowym postaciom. Wszystko to za sprawą gry wideo, którą już w tym roku wyda firma Ubisoft. Premiera gry na platformę PC oraz konsole Wii™ i Nintendo DS™ została zaplanowana na początek 2009 roku.

UbisoftUbisoft

Podpisana z ABC Studios umowa licencyjna umożliwia powstanie gry w oparciu o serial. Chociaż Ubisoft, producent gry, nie zdradza jeszcze, które motywy fabularne wykorzysta, wygląda na to, że miłośnicy serialu w pełni zasmakują życia swoich ulubionych bohaterów – nie tylko zawodowego, ale też prywatnego. Grając w „Chirurgów”, fani będą mogli wcielić się w swoich ulubionych lekarzy w zupełnie nowej fabule. Jako lekarz, gracz będzie podejmował ważne osobiste i zawodowe decyzje, budował relacje z innymi postaciami i przeprowadzał trudne zabiegi chirurgiczne, z których słynie serial – powiedział Christian Salomon, wiceprezes Ubisoft odpowiedzialny za licencje.

Ubisoft ma już doświadczenie w adaptowaniu popularnych seriali telewizyjnych. Firma ma w swoim portfolio gry wideo stworzone na bazie takich telewizyjnych fenomenów jak „LOST: Zagubieni”, czy „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” .

Wypada wierzyć, że – dzięki dużemu doświadczeniu producenta w dziedzinie adaptacji seriali na gry – interaktywna odsłona „Chirurgów” dostarczy takich samych emocji jak hitowy serial i sięgnie po nagrody tak, jak telewizyjna opowieść po Złote Globy.

informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…