"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dalsze losy Van Damme 0

Belgijski aktor Jean-Claude Van Damme, który powrócił do łask publiczności znów pracuje na planie filmowym.

Jean-Claude Van Damme, którego niedawno można było oglądać w świetnie przyjętym zarówno przez publiczność jak i krytyków filmie JCVDpracuje nad kolejnym filmem. Tym razem będzie to The Eagle (AKA Full Love). Według informacji, jakie oficjalnie podano aktor nie tylko zagra główną rolę, ale również wyreżyseruje obraz oraz zajmie się produkcją.

Belgijski aktor obecnie pracuje nad dopracowaniem scenariusza filmu, który ma opowiadać o taksówkarzu, który od czasu odejścia swojej dziewczyny jest rozchwiany emocjonalnie. Pracuje on w jednym z krajów Azji południowo-wschodniej (prawdopodobniej Tajlandia albo Hong-Kong). To właśnie tam jego losy krzyżują się z piękną Sophia (graną przez Claudie Bassols), która wprowadza go przypadkiem w świat, w którym będzie musiał ochraniać kobietę przed tajemniczym biznesmenem o pseudonimie Soli (Adam Karst). Z pomocą przychodzi mu przyjaciel “Bobby Jackson” (Josef Cannon), alkoholik, były wojskowy specjalista. Wspólnie wyruszają w podróż pełną miłości, która mogłaby uwolnić ich od wszelkich niebezpieczeństw. Która może zmienić na zawsze życie wszystkich głównych bohaterów.

Zapowiada się dosyć ciekawie. Być może 2009 rok będzie najlepszym okresem dla tego aktora, który inaczej niż swoi koledzy z filmów akcji postanowił powalczyć o swoją pozycję w aktorskim świecie. Co z tego wyjdzie?

Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia kilku zdjęć z planu filmowego The Eagle:

Van Damme w filmie JCVD 2008Van Damme w filmie JCVD 2008

Zdjęcie z planu The Eagle 2009Zdjęcie z planu The Eagle 2009

Zdjęcie z planu The Eagle 2009Zdjęcie z planu The Eagle 2009

Zdjęcie z planu The Eagle 2009Zdjęcie z planu The Eagle 2009

Zdjęcie z planu The Eagle 2009Zdjęcie z planu The Eagle 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…