"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bezpieczne Biuro 0

W dniu dzisiejszym stacja NBC ogłosiła swoje plany dotyczące sezonu 2009-2010. Przeczytaj, które seriale zostaną.

Stacja NBC w dniu dzisiejszym poinformowała o przedłużeniu seriali Biuro, Rockefeller Plaza 30 oraz The Biggest Loser o kolejny sezon. Taką decyzję w dniu dzisiejszym ogłosiła Angela Bromstad, prezes Primetime Entertainment, NBC i Universal Media Studios.

Pracę nad Biurem i Rockefeller Plaza 30 nadal będą trwały, gdyż uważamy je za złoty standard wyświetlany w naszej stacji. Chcemy przy tym poinformował, iż jakość kolejnych odcinków nadal będzie na bardzo wysokim poziomie. Powrócą, więc do swojego normalnego, wysokiego poziomu powiedziała Bromstad.

The Biggest Loser jest pozytywnie oceniany przez widzów. Dorobił się stałej i wiernej publiczności. Tym samym stworzył solidnych i wiernych fanów, co nas ogromnie cieszy. Ta inspirująca historia kontynuowana będzie w kolejnej serii. Powróci on z nowymi pomysłami i niewiarygodnie ciekawymi historiami poinformował Paul Telegdy, v-ce prezes Alternative Programming, NBC i Universal Media Studios.

Średnia oglądalność serialu Biuro w grupie wiekowej 18-49 wynosi 9,4 mln widzów. Rockefeller Plaza 30 ma oglądalność na poziomie 7,9 mln widzów. Natomiast The Biggest Loser na poziomie 11,8 mln.

Kadr z serialu Rockefeller Plaza 30Kadr z serialu Rockefeller Plaza 30

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…