"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Czy Fuller przywróci jakość Herosom? 0

Nowa prezes rozrywki w NBC poinformowała w jednym z wywiadów, że oczekuje, iż powrót Bryana Fullera przywróci jakość serialowi

Angela Bromstad, nowa prezes rozrywki w stacji NBC a zarazem prezes Primetime Entertainment, NBC i Universal Media Studios poinformowała w jednym z wywiadów, iż ma nadzieję, że powrót Bryana Fullera do pracy nad serialem Herosi przywróci go na odpowiedni kreatywny tor, który tak bardzo podobał się fanom przy pierwszym sezonie, kiedy to właśnie Fuller był autorem najlepszych odcinków. Bryan Fullerto reżyser i zarazem producent serialu i to głównie jego świetnemu pomysłowi zawdzięczany jest ogromny sukces tej produkcji. Jeśli efekty jego pracy będą zgodne z oczekiwaniami stacji, spowoduje to powrót do czołowych produkcji serialowych w Ameryce. Wówczas zamówienie 4 sezonu jest tylko formalnością.
Fuller reżyserował dwa pierwsze sezony, ale zrezygnował z pracy na rzecz Pushing Daisies, który tworzył dla stacji ABC. Teraz wraca, gdyż odwołano kolejny serial, nad którym pracował.

Przy okazji Bromstad poinformowała, iż nie ma żalu do dwójki producentów, którzy odeszli z pracy nad serialem. Cóż, mamy scenarzystę pilota Jessego Alexandera, więc mamy nadzieje, iż współpraca z Jessym układać się będzie dobrze. Co ciekawe dowiedzieliśmy się również, iż nie czwarty sezon nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony choć ona sama liczy, iż tak się stanie. Tym bardziej, iż wielu osobom nie podobały się ostatnie odcinki ze względu na coraz bardziej skomplikowaną fabułę.

Mamy ogromną wiarę w Herosów powiedziała Bromstad.

Pojawiły się propozycje stworzenia spin-offu serialu, który nosić miałby tytuł Heroes: Origins. Ale przynajmniej na razie pozostanie to jedynie w sferze planów.

Wszystkich fanów serialu informujemy, iż już od 2 lutego w Stanach zostaną wyemitowane nowe odcinki. Emisję zaplanowano w każdy poniedziałek o 21:00.

Kadr z serialu HerosiKadr z serialu Herosi

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…