"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Serialowe nowinki 0

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi informacjami dotyczącymi świata serialowego. Kto wystąpi a kto odszedł. Warto przeczytać.

Przedstawiamy wam kolejny cykl informacji dotyczących telewizyjnych produkcji. Wśród informacji, jakie znajdziecie są zarówno te mówiące o gościnnych występach jak i te mniej dobre. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. UWAGA MOŻLIWE SPOILERY !! !!

+ James Marsters wystąpi gościnnie w serialu Wzór. Aktor wcieli się w sprzedawcę broni, który stanie się podejrzany, iż sprzedaż tych wyrobów to nie jedyne jego zajęcie. Czy dobrze wcieli się w rolę czarnego charakteru? Przekonają się widzowie, którzy obejrzą epizod z jego udziałem. Wyemitowany ma zostać 13 lutego.

+ Stacja ABC opóźnia wyemitowanie ostatnich odcinków seriali Gdzie pachną stokrotki oraz Eli Stone i Dirty Sexy Money. Jeśli chodzi o te dwa ostatnie seriale to końcowe epizody wyemitowane zostaną dopiero w czerwcu. Natomiast według wstępnych informacji końcowe kilka epizodów serialu Gdzie pachną stokrotki będzie można zobaczyć dopiero w lato. Pierwotny plan zakładał, iż stacja wyemituje PD w najbliższą środę, ale ostatecznie zdecydowano się pokazywać powtórki Hożych doktorów. Nieoficjalnie powodem takiej decyzji jest brak odpowiedniej pory, w której mogłyby one zostać wyemitowane. Mimo, iż są to sztandarowe produkcje ABC to jednak gdyby pokazywano je w porach takich jak zwykle zapewne miałyby mniejszą widownie niż produkcje innych stacji telewizyjnych. I właśnie, dlatego stacja postanowiła poczekać, aż nie będzie miała odpowiednio dużej konkurencji. W oficjalnej informacji, jaką podał Prezes ds. rozrywki stacji ABC przeprosił fanów za brak emisji serialu, ale zarazem stwierdził, iż nie wie dokładnie, kiedy produkcje te mogłyby zostać wyemitowane.

+ Josh Hopkins wystąpi gościnnie w serialu Prywatna praktyka, będącym spin-off serialu Chirurdzy. Aktor wcielić ma się w nowego partnera odtwarzającą główną rolę, Kate Walsh.

+ Grant Show wystąpi w 90210? Co prawda nie jest to pewne ale aktor w jednym z wywiadów poinformował, iż chętnie wystąpiłby w nowych odcinkach 90210 lub planowanym serialu Melrose Place 2.0. Show wystąpił w dwóch odcinkach pierwszej wersji serialu Beverly Hills 90210 i odgrywał tam postać chłopaka Kelly Taylor, który łamie jej serce. Gdyby wystąpił gościnnie w nowej wersji serialu uczucie mogłoby rozbudzić się na nowo.

+ Vanessa Marcil wystąpi w Bez śladu. Aktorka podpisała kontrakt na udział w serialu. Pojawi się nie w jednym, ale kilku epizodów. Nie jest przy tym wykluczone, iż jeśli spodoba się publiczności zagości w serialu na dłużej. Marcil wcieli się w pracownicę socjalną, w której zakochany będzie Eric Close. Epizody z jej udziałem będzie można oglądać od marca.

+ Pete Wentz i Ashlee Simpson-Wentz w Kryminalne Zagadki Nowego Jorku? Nieoficjalne plotki mówią o tym, iż para Wentz wystąpi gościnnie w jednym z epizodów serialu. Fanów ta informacja zdruzgotała i trzymają się nadziei, że nie zostanie oficjalnie potwierdzona. Rzecznik pary powiedział, iż gdyby mieli jednak wystąpić w którymś z odcinków to napewno ujrzelibyśmy ich jako czarnych charakterów, kogoś w rodzaju Bonnie i Clyde’a. Czy jest to próba reklamy serialu czy też oficjalna informacja niestety nie wiemy.

+ Laura Prepon wystąpi gościnnie w serialu Jak poznałem waszą matkę. Aktorka podpisała kontrakt na udział w 5 epizodach. Według informacji, jakie uzyskaliśmy odegra postać dziewczyny Teda. Czy ten związek zakończy się szczęśliwie czy nie zobaczymy oglądając serial.

+ Matthew Weiner wraca do Mad Men. Po kilku miesiącach negocjacji artysta zgodził się podpisać kontrakt na dwa lata z Lionsgate TV. Mówi się, iż suma, za jaką Weiner zgodził się pisać dalej scenariusz do tego przebojowego serialu opiewa na kwotę siedmiocyfrową. Umowa, która została zawarta informuje również, iż Matthew będzie producentem wykonawczym serialu oraz brać udział będzie w kilku innych przyszłych projektach studia.
Pierwotna umowa pomiędzy studiem a Weinerem mówiła o udziale tylko dwóch pierwszych sezonach. We wrześniu 2008 roku rozpoczęto pierwszą rundę negocjacyjną, która jednak zakończyła się fiaskiem. Przez jakiś czas wydawało się, że trzeci sezon Mad Men stanie pod znakiem zapytania. Teraz zaś pojawiają się plotki o tym, iż będzie możliwe powstanie również czwartego sezonu serialu.

Zdjęcie do serialu Wzór 2005Zdjęcie do serialu Wzór 2005 Josh HopkinsJosh Hopkins Plakat serialu Mad Men 2007Plakat serialu Mad Men 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…