B. Fraser w The Untitled Crowley Project 0

Brendan Fraser zagra u boku Harrisona Forda w The Untitled Crowley Project dla CBS Films.

Fraser gra ojca, który zatrudnia do pomocy opornego, niezależnego naukowca (Ford). W wyścigu o rozwiązanie naukowej tajemnicy, która może uratować jego rodzinę, między mężczyznami niespodziewanie zawiązuje się przyjaźń. Film jest inspirowany prawdziwą historią Johna Crowleya, mężczyzny, który poruszył niebo, by stworzyć firmę, która będzie mogła uratować jego dzieci lecz napotkał na sytuację stawiającą go przed trudnym wyborem: czy na pierwszym miejscu postawić czas spędzony z rodziną, czy pracę, która może ją uratować.

Ford jest również producentem wykonawczym, a reżyserią zajmie się Tom Vaughan (Miłosna układanka, Co się zdarzyło w Las Vegas). Scenariusz filmu napisał Robert Nelson Jacobs(Koń wodny: Legenda głębin, Czekolada), a zainspirował go artykuł z Wall Street Journal i książka, która potem powstała – The Cure – autorstwa laureatki nagrody Pulitzera Geety Anand.

Producentami filmu są Michael Shamberg i Stacey Sher (World Trade Center, Erin Brockovich) oraz Carla Shamberg (Erin Brockovich) pod szyldem ich Double Feature Films.

!http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/07/16-22/Brendan-Fraser-yummy.jpg(Brendan Fraser )!

Projekt, którego produkcję planuje się na początek kwietnia będzie pierwszym filmem CBS Films.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…