"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazda Festwialu Sundance o nowym filmie 0

Twórca tegorocznego hitu Festiwalu w Sundance, 500 Days of Summer, Marc Webb myśli o nowym filmie.

Marc Webb, twórca 500 Days of Summer, tegorocznego hitu Festiwalu Filmowego w Sundance zapowiedział, iż planuje nakręcenie kolejnego filmu. Tym razem miałby wziąć się za próbę zekranizowania książki Tima Tharpa pt. The Spectacular Now. Scenariusz do nowej produkcji mieliby wspólnie napisać Scott Neustadter oraz Michael H. Weber (scenarzyści 500 Days of Summer).

W wywiadzie dla prasy reżyser poinformował, iż powieść miałaby zostać dostosowana do realiów filmowych dla studia Fox Searchlight. Cieszy się, iż miałby udział w tej produkcji, bo to fantastyczna opowieść o nastolatku. Przyznał przy tym, iż jak na razie są to jedynie fantazja i plany bez konkretnego terminu. Podobnie rzecz się ma z inną jego planowaną produkcją Age of Rage, którą opisuje jako połączenie Ludzkich dzieci z Władcą much.

Fabuła książki The Spectacular Now to historia życia pewnego 17-latka imieniem Sutter Keely. Jego życie upływa na ciągłym imprezowaniu, piciu oraz przygodnym poznawaniu dziewczyn. Pewnego dnia budzi się na czyimś trawniku i spotyka Aimee, dziewczynę, którą kompletnie tego typu zabawy nie interesują. Chłopak pewny tego, że dziewczyna jest w potrzebie postanawia jej pomóc udzielić się towarzysko.

To ma być bardzo szczery obraz pełen seksu, alkoholu i tego typu rzeczy. Pokażemy jak naprawdę wygląda życie nastolatka zapowiada reżyser.

Kadr z filmu 500 Days of Summer 2009Kadr z filmu 500 Days of Summer 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…