Co po Underworld: Bunt Lykanów? 0

Len Wiseman mówi o trzeciej części swojej trylogii i o przyszłości serii. Czy zobaczymy kolejną część z Selene?

Jak wiemy, Underworld: Bunt Lykanów dzieje się na długo przed pierwszymi dwoma filmami i dowiadujemy jak wybuchła wielka wojna pomiędzy wampirami a Lykanami.

Underworld: Rise of the LycansUnderworld: Rise of the Lycans

Jest to ostatnia część trylogii i uzupełnienie wizji Lena Wisemana, twórcy i reżysera pierwszych dwóch filmów. Przy trzecim jest tylko producentem.

Serwis ShockTillYouDrop.com rozmawiał z Wisemanem na premierze filmu i spytał go o przyszłość serii. Czy opowieść pójdzie teraz poza wydarzenia z Underworld: Ewolucja? A może dowiemy się co się dzieje pomiędzy trzecią częścią a pierwszą?

Zobaczymy, jak się spodoba ta część – powiedział Wiseman. Jesteśmy teraz bardziej otwarci. Zawsze mieliśmy nadzieję na zrobienie trzech filmów – więc skończyliśmy trylogię, o której mówiliśmy od początku. Jest wiele miejsc, w które moglibyśmy się udać w kolejnych częściach. Jeśli ludzie są skłonni się cofnąć, z całą pewnością z chęcią ruszą w przyszłość.

Brzmi to, jakbyśmy mieli zobaczyć kolejne przygody Selene i Michaela.

Myślę o tym, co wydarzyłoby się w przyszłości. Cieszę się, że ludzie akceptują fakt, że skaczemy w czasie i wciąż są tym zainteresowani. Miejmy nadzieję, że przyjmą różne historię, ponieważ postacie są i są nieśmiertelne. Fajnie by było pójść w przyszłość – zakończył.

Premiera filmu już dziś.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…