Zwiastuny hitów z Azji! 0

Zobaczcie zwiastun epickiego filmu z gatunku wuxia, Chasing Shadow i widowiskowy film o ninja, The Legend of Kamui

Chasing Shadow jest filmem z gatunku wuxia, który będzie reżyserowany przez Francisa Ng oraz Marco Maka, a produkowany przez Huayi Brothers.

Główne role grają: Francis Ng, Pace Wu oraz Jaycee Chan. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec 2008 roku.

Ma Yuk Sing będzie tworzyć choreografię walk, a scenariusz jest autorstwa uznanego chińskiego krytyka, Wei Jun Zi.

Obraz ma być hołdem dla filmów z gatunku wuxia, który będzie miał w sobie wszystkie znane elementy, jak bohatera, jego nemezis oraz rzeczy będące częścią albo kombinacją tworów wielkich reżyserów wuxii.

Chasing Shadow dzieje się pod koniec panowania dynastii Ming, kiedy Mandżurowie przejmowali centralne równiny. Aby zdobyć mapę skarbu dynastii Ming, czterech mistrzów sztuk walki, dowódca cesarskiej straży, dowódca eskorty, dowódca milicji i przywódca złodziei zakradają się do pałacu i przypadkiem trafiają na kobietę ninja z plemienia Nuzhen. Mapa się gubi poprzez niefortunny zbieg okoliczności. Wszyscy chcą ją zdobyć. Docierają do miasta, gdzie ma leżeć skarb. Za dnia pracują jako krawiec, fryzjer, szynkarz, a w nocy pokazują prawdziwą twarz, walcząc ze sobą jednocześnie poszukując tajemniczego skarbu.

Ekranizacja kultowej mangi autorstwa Sanpei Shirato pod tytułem Kamei. Reżyseruje Yoichi Sai, a główną rolę gra Kenichi Matsuyama, którego ostatnio widzieliśmy w Detroit Metal City i hitowym Death Note. Przynam, że go nie poznałem. The Legend of Kamui będzie mieć premierę 19 września 2009 roku w Japonii.

Zbuntowany ninja, Kamui walczy, by uwolnić się od swojego klanu. Jako uciekinier, nie powinien istnieć. W walce ze swoim klanem spotyka innego ninja, kobietę imieniem Sugaru. Sugaru, pragnąca jedynie żyć w pokoju, jest bardzo nie godna zaufania. Jej paranoja wydaje się usprawiedliwiona. Jest to opowieść o Kamui, który chce pozostawić przeszłość za sobą i Sugaru, której się to nie udaje…

Zapraszam do oglądania

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…