"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Stephen Sommers o G.I. Joe 0

Reżyser filmu G.I. Joe w jednym z wywiadów ujawnił kilka kwestii dotyczących swojego filmu. Odniósł się również do plotek o Siennie Miller.

Stephen Sommers, reżyser filmu G.I. Joe w wywiadzie dla Entertainment Weekly odniósł się w kilku kwestiach do swojej najnowszej produkcji. Równocześnie zdementował plotki mówiące o tym, iż Sienna Miller tak naprawdę nie gra w tym obrazie: Wiem, że kostium może was nieco zmylić. Ale na 100 procent to Sienna Miller. Przy okazji rezyser poinformował, że postacie Dennisa Quaida oraz gościnny występ Brendona Frasera będzię częściowo inspirowany Seanem Connerym, który wcielał się w postać Jamesa Bonda: Ja zawsze kochałem starego Bonda. To zabawne jak Bond chce być Bournem. Kocham Quantum Of Solace, ale postać Bonda jest już zupełnie inna niż ta, którą oglądałem będąc młodszym. I tak w bardzo współczesny sposób, GI Joe jest inspirowany starymi dobrymi filmami, które każdy z was oglądał za młodszych lat. Pamiętam jak byłem w kinie na Operacji Piorun to podwodną bitwę oglądałem z zapartym tchem. W GI Joe jest za to bitwa pod polarną pokrywą, która wygląda jak Operacja piorun razy 10..

Fabuła filmu G.I Joe opowiada o walce członków grupy G.I Joe (Global Integrated Joint Operating Entity) z terrorystyczną organizacją o nazwie Cobra, która chce przejąć władze nad światem. W rolach głównych zobaczymy między innymi: Sienne Miller, Channinga Tatuma, Dennisa Quaidaoraz Raya Parka. Premiera tego obrazu zapowiadana jest na 6 sierpnia 2009 roku. Do Polskich kin film Sommersa trafi dzień później.

Plakat do filmu GI Joe 2009Plakat do filmu GI Joe 2009

Przy okazji ujawniono okładkę GI Joe Movie Prequel # 2, która daje nam dobrą okazję na spojrzenie jak wyglądać może Destro. Zapraszamy do obejrzenia poniżej:

OkładkaOkładka

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…