http://vimeo.com/mironkundzicz

Nowe projekty Brada Pitta 0

Brad Pitt podpisał kontrakt na dwa nowe filmy, dramat The Curious Case of Benjamin Button dla Paramount Pictures i Warner Bros., oraz thriller State of Play dla Universal Pictures.

Dramat wyreżyseruje David Fincher, który współpracował z Pittem przy Fight Club i Siedem. U boku Brada pojawi się Cate Blanchett, która grała z nim w filmie Babel. Eric Roth napisał scenariusz, który jest oparty na opowiadaniu F. Scott Fitzgeralda. Aktor zagra 50 letniego mężczyznę, który zaczyna starzeć się wstecz. Co roku jest coraz młodszy. Kiedy jednak zakochuje się w 30 letniej dziewczynie, sprawy zaczynają się komplikować.

Brad Pitt, scena z filmu Fight ClubBrad Pitt, scena z filmu Fight Club

Thriller natomiast, jest oparty na Brytyjskim miniserialu. Matthew Carnahan napisze scenariusz. Pitt zagra dziennikarza i byłego szefa kampanii wyborczej popularnego i szybko pnącego się po szczeblach kariery polityka, który odkryje morderczy spisek, w który zamieszany jest jego były pracodawca.

Zdjęcia do The Curious Case of Benjamin Button mają się rozpocząć późną jesienią. Nie wiadomo natomiast, kiedy rozpoczną się zdjęcia do State of Play.

Brad Pitt kończy teraz zdjęcia do Ocean's Thirteen, w reżyserii Stevena Soderbergha, gdzie gra u boku Georga Clooneya, czy Matta Damona. Premiera filmu jest zaplanowana na czerwiec 2007 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…