Say hello to my little friend ;>

Pragnąłeś kiedyś innego życia? 0

Zobacz kolejny, niesamowity i już ostatni zwiastun Koraliny i tajemniczych drzwi. Animowanej adaptacji powieści Neila Gaimana.

Film zrealizowany na podstawie książki Neila Gaimana „Koralina”. Pewnego dnia, kiedy Koralina zwiedza nowy dom, odkrywa, że jej mieszkanie ma 14 drzwi. 13 drzwi otwiera się bez problemu i prowadzi do rzeczywistych miejsc w mieszkaniu. Czternaste drzwi znajdują się w odległym kącie pracowni i są zamknięte. Drzwi prowadzą do ciemnego przejścia, a stąd do niespokojnego miejsca spowitego mgłą i zamieszkałego przez alternatywną wersję jej sąsiadów i rodziców. Ci rodzice, jej druga mama i drugi tata, chcą by została z nimi. Zapewniają ją że będzie kochana bardziej, niż w rzeczywistości, że jedzenie będzie o wiele lepsze, niż w rzeczywistym świecie. I wszystko początkowo jest lepsze aż do chwili gdy jej druga mama chce zatrzymać Koralinę na zawsze, używając do tego magii i przemocy, i porywa jej prawdziwych rodziców. Koralina musi stawić czoło własnemu strachowi i uwolnić rodziców i dusze trzech martwych dzieci. Na szczęście znajduje w tym pomocnika-czarnego, mówiącego kota.

Koralina i tajemnicze drzwi to animowana adaptacja książki Neila Gaimana reżyserowana przez Henry Selicka . Filmowca wizjonera znanego z Jakubek i brzoskwinia olbrzymka czy Małpiszon. Głosu głównej bohaterce udzieliła Dakota Fanning. Amerykanska premiera odbędzie się 6 lutego , w Polsce film zobaczymy już 13 marca .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…