"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowinki serialowe 0

Zapraszamy was do kolejnych informacji ze świata serialowego. Dowiecie się, kto gdzie zagra i jakie nowe propozycje otrzymali aktorzy.

Zapraszamy was do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi seriali.

+ Kurt Fuller dołączył do obsady serialu Mad. Aktor, który na swoim koncie ma udział w takich serialach jak: Boston Legal czy Agentka o stu twarzach zagra adwokata przeżywającego kryzys wieku średniego. Serial będzie można oglądać na kanale NBC.

+ Dobra wiadomość dla fanów serialu Ostry dyżur. Do finalnego sezonu powróci zarówno George Clooney jak i Julianna Margulies. Oboje wystąpią zarówno w ostatnim odcinku jak i trzech specjalnych epizodach, które wkrótce zostaną wyemitowane. Jednocześnie dzisiaj się dowiedzieliśmy, iż w ostatnim odcinku wystąpi także Susan Sarandon, która zgodziła się wystąpić wspólnie z Clooneyem.

+ Gwiazda Bionic Woman i Mansfield Park, Michelle Ryan wystąpi gościnnie w epizodzie specjalnym serialu Doctor Who. Epizod noszący nazwę Planet of the Dead wkrótce zostanie emitowany – donosi BBC. Aktorka wcieli się w postać tajemniczej Pani Christiny de Souza. Jej postać będzie towarzyszyła doktorowi w autobusowej podróży do niebezpieczeństwa.

+ Judy Greer, Philip Winchester, Gregory Harrison i Maria Conchita Alonso dołączyli do obsady mini serialu Maneater z udziałem Sarah Chalke. Fabuła bazuje na powieści Gigi Levangie Grazer opowiada o trzydziestokilkuletniej ekonomistce, która wpada w panikę ze względu na swoją samotność. Całość produkować będzie Sony Pictures Television.

+ Stacja ABC zamówiła kolejne epizody serialu Eastwick, który bazuje na słynnym filmie Czarownice z Eastwick z 1987 roku. Scenariusz serialu napisała Maggie Friedman. Podobnie ma się sytuacja serialu Mercy, który powstaje przez Universal Media Studios. Ten dramat z elementami komediowymi opowiada o losach trzech przyjaciółek pielęgniarek przeżywających przeróżne życiowe perypetie.

+ Alec Baldwin zaprasza do gościnnego występu w serialu Rockefeller Plaza 30 Meryl Streep. Meryl jest idealna do udziału w serialu mówił o swoim pomyśle Baldwin. Oboje spotkają się wkrótce na planie najnowszej produkcji Nancy Meyers.

Kadr z serialu Rockefeller Plaza 30Kadr z serialu Rockefeller Plaza 30

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…