"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Machete razy trzy 0

Szykuje się gratka dla fanów kina klasy B. Bracia Weinsteins nieoficjalnie mieliby wyprodukować całą trylogię filmu Machete.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów kina akcji klasy B. Niedawno pojawiły się pogłoski mówiące o planach realizacji trylogii filmu Machete z udziałem Danny'ego Trejo. Według portalu Tout Le Cine bracia Weinsteins nalegają na to, aby Robert Rodriguez szybko zajął się reżyserią całej trylogii filmu. Według pierwszych informacji obraz trafiłby bezpośrednio na DVD i w ograniczonej wersji do niektórych kin. Niestety nie wiadomo czy jest to oficjalna informacja czy tylko plotki podsycające promocję sprzedaży wydania Blu-Ray GrindHouse.

Przypomnijmy, iż Machete początkowo powstało jako trailer w przerwie projektu Rodrigueza i Tarantino pod nazwą GrindHouse. (składające się z filmów: Grindhouse vol. 1. Death Proof i Grindhouse vol. 2. Planet Terror). Szybko jednak okazało się, iż dla wielu fanów tej produkcji zapowiedź o agencie federalnym szukającym zemsty na organizacji przestępczej stała się kultowa. Coraz częściej pojawiały się głosy sympatyków tego krwawego filmu z apelami o szybką realizację filmu.

Czy produkcja powtórzy sukces GrindHouse? Zobaczymy.

Kadr z traileru Machete 2007Kadr z traileru Machete 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…