Jest reżyser He-Mana 0

Współreżyser Kung Fu Pandy, John Stevenson zajmie się reżyserią przygód He-Mana w Masters of the Universe

Warner Bros. i producent, Joel Silver, wybrali współreżysera animacji Kung Fu Panda, Johna Stevensona do reżyserii obrazu Masters of the Universe. Będzie to jego debiut w aktorskim filmie.

He-ManHe-Man

Obraz opowiada o księciu, który przeobraża się w He-Mana, wojownika, który jest ostatnią nadzieją dla magicznej krainy Eternia. Zagrożenie pochodzi o złowieszczego Szkieletora.

WB nabyli prawa do postaci w 2007 roku. Justin Marks napisał pierwszy szkic scenariusza na podstawie historii, którą stworzył z Neilem Elicem.

Mieliśmy już jedną aktorską ekranizację przygód He-Mana. W 1987 roku w obrazie Władcy Wszechświata główną rolę zagrał Dolph Lundgren, a Szkieletorem był nominowany do Oscara za Frost/Nixon, Frank Langella.

Jest taki zamknięty bunkier, do którego cię eskortują – powiedział Stevenson – Był wypełniony szkicami, niektóre zrobione przez artystów z Mattela, rozejrzałem się i powiedziałem 'rozumiem'. Zaczęliśmy formułować specyficzną wizję kostiumów, stworzeń, architektury i kreacji mitologii. Musimy stworzyć cały świat – zakończył.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…