Say hello to my little friend ;>

Autoboty-Bliźniaki w Zemście Upadłych 0

Do sieci trafiły ciekawe concept-arty prezentujące dwa nowe autoboty, które powalczą w kontynuacji Transformersów

Obrazki przedstawiają Autoboty-Bliźniaki, o imionach Chevy Beat i Chevy Trax. Braterskie roboty będą walczyć z Deceptonikami wspólnymi siłami z pomocą braterskiej więzi. Co ciekawe, mówi się, że podczas amerykańskiego święta sportowego – Super Bowl, zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun do Transformersów! Super Blowl, czyli finałowa rozgrywka o mistrzostwo amerykańskiej zawodowej ligi National Football League odbędzie się w niedziele.

Chevy BeatChevy Beat

Chevy TraxChevy Trax

Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.

Chevy Beat i Chevy TraxChevy Beat i Chevy Trax

W Transformers: Zemsta upadłych zobaczymy takie gwiazdy jak: Shia LaBeouf, Megan Fox, John Turturro, Isabel Lucas, Rainn Wilson oraz Tyrese Gibson. Obraz reżyseruje Michael Bay (Transformers, Armageddon) na podstawie scenariusza Alexa Kurtzmana i Ehren Kruger.

Amerykańska i Polska premiera odbędzie się równocześnie, czyli 26 czerwca 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…