"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Filmowe plany Marcusa Nispela 0

W jednym z wywiadów reżyser nowej wersji Piątku trzynastego opowiedział o swoich planach filmowych.

Marcus Nispel reżyser Piątku trzynastego w jednym z udzielonych wywiadów powiedział o swoich filmowych planach. Poinformował, że jest gotowy na coś oryginalnego: Jest taki film, który mnie interesuje. Świetny film o klonowaniu a nazywa się Immaculate Conception z 1992 roku. Dziewczyna jest w ciąży, ale nie wie, dlaczego. Myślisz, że to jak dziecko Rosemary, ale to nie jest horror. Okazuje się, że w ramach eksperymentu pewna grupa fanatycznych chrześcijan próbuje sklonować Jezusa Chrystusa. Znajdują oni zardzewiały gwóźdź w starych górach Golgoty i zebrali DNA uważając, że to DNA Jezusa. To jak Śpiączka czy Maratończyk.

Jednocześnie Nispel poinformował, że ciekawi go również dokończenie tematu z filmu Pod opowiadającym o życiu ludzi mieszkających siedem pięter pod Manhattanem.

Czy zrealizuje swoje pomysły? Zobaczymy.

Marcus Nispel to Niemiecki reżyser, który zadebiutował od filmu Amy Grant: Building the House of Love w 1994 roku. Od tego czasu odpowiadał za stworzenie takich produkcji jak: Teksańska masakra piłą mechaniczną, Tropiciel czy Piątek trzynastego, który ma zadebiutować na ekranach kin już 12 lutego 2009 roku.

Marcus Nispel po prawejMarcus Nispel po prawej

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…