Tonight is the night.

Promocja Strażników ruszyła 0

Gdy wszystkie kwestie prawne zostały rozstrzygnięte, a do premiery został miesiąc, czas ruszyć kampanię reklamową

Nowe plakaty i informacje. Tym raczą nas dziś twórcy Strażników. Zacznijmy więc od informacji.

Nie będzie sequelu Strażników. Przynajmniej nie zrobi go Zack Snyder. Jest tak – powiedział, to oni mają prawa. Jeśli będą chciel zrobić kolejną część, to niech zatrudnią jakiegoś gościa, który to zrobi. Nie mam pojęci jakby znaleźli na to aktorów, ale z pewnością wiem, że nie chciałbym mieć z takim przedsięwzięciem niczego wspólnego.

Chodzi tu przede wszystkim o to, że jest to jeden z ulubionych komiksów Amerykanów. Pierwszy film ma wyczerpać całą jego historię (zresztą ma być bardzo wierny, aż do samego końca). Zrobienie kolejnej części wymagałoby stworzenia historii, a mało komu chce się wierzyć, że możliwe jest stworzenie fabuły godnej sequela Strażników.

WatchmenWatchmen

Plakat ImaxPlakat Imax

Akcja filmu ?Watchmen? osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a „Zegar Sądu Ostatecznego” – wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach rozpoczyna intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych super bohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem – rozwydrzoną grupą emerytowanych super bohaterów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością… ale kto czuwa nad nimi?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…