"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakaty do The Boat That rocked 0

Pojawiły się nowe plakaty promujące najnowszą produkcję Richard Curtisa pt. The Boat That rocked. Zapraszamy do obejrzenia.

Trzeba przyznać, iż marketing, Richard Curtis, ma opracowany do perfekcji. Pierwsze bardzo kolorowe plakaty robiły pozytywne wrażenie. Potem jak pojawił się trailer również robiący ogromnie pozytywne wrażenie na oglądających. Tymczasem pojawiły się dwa nowe, równie kolorowe plakaty promujące nowy film Curtisa pt. The Boat That rocked. Reżyserią zajmuje się Brytyjski twórca znany z takich filmów jak: To właśnie miłość czy Bridget Jones: W pogoni za rozumem. W rolach głównych wystąpili: Bill Nighy, Philip Seymour Hoffman, Kenneth Branagh, Nick Frost, Rhys Ifans, Gemma Arterton oraz January Jones.

The Boat That rocked to przebojowa komedia romantyczna opowiadająca o dwójce radiowych DJów, którzy prowadzą w latach 70tych nielegalną rozgłośnie radiową. Nadają oni z łodzi tak, aby nikt nie mógł ich namierzyć. Ich przyjaźń zostaje zachwiana w momencie, w którym dziewczyna jednego z nich zakochuje się w drugim. Co z tego wyniknie? Trzeba zobaczyć w kinach.

Jak na razie produkcja ta nie ma ustalonej ani Polskiej ani Amerykańskiej premiery. Wiadomo jedynie, iż Brytyjczycy będą mogli oglądać komedię na początku kwietnia 2009 roku. Dystrybucją zajmuje się Universal Pictures.

Poniżej zachęcamy do obejrzenia plakatów:

Zdjęcie promujące film The Boat That rocked 2009Zdjęcie promujące film The Boat That rocked 2009

Plakat do filmu The Boat That rocked 2009Plakat do filmu The Boat That rocked 2009 Plakat do filmu The Boat That rocked 2009Plakat do filmu The Boat That rocked 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…