"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Więcej o projekcie Wrighta 0

Znamy więcej informacji na temat produkcji pt. Scott Pilgrim vs The World będącej adaptacją niszowego komiksu.

Jak wcześniej informowaliśmy Edgar Wright pracuje obecnie nad ekranizacją komiksu pt. Scott Pilgrim vs The World. Tymczasem pojawiły się informacje mówiące o tym, iż projekt będzie połączeniem animacji z normalną grą aktorską. Czy brzmi to fajnie?

Niestety do końca nie wiadomo, na jakiej zasadzie będzie to połączenie. Wydaje się, że nie będzie tutaj podobieństwa z Sin City, czyli wykorzystaniem tzw. zielonego tła, bowiem zdjęcia do filmu odbywają się w Toronto. Jeśli korzystano by z zielonego tła to wtedy wystarczyłoby studio do pracy. Również mało prawdopodobne jest wykorzystanie techniki użytej w filmie Przez ciemne zwierciadło.

Większość analityków spodziewa się, iż w scenach walki pomiędzy głównym bohaterem a jego przeciwnikami użyta zostanie tradycyjnie ręcznie rysowana animacja. Takie połączenie wydaje się być idealne, bowiem w większym stopniu umożliwia dopracowanie każdego elementu. Czy te sceny będą zapierały dech w piersiach? Zobaczymy.

Scott Pilgrim vs The World to adaptacja niszowego komiksu. Młody Kanadyjczyk (Michael Cera) a zarazem basista zespołu rockowego Sex Bob-Omb zakochuje się w pięknej amerykańskiej gwieździe Ramonie V. Flowers (Elizabeth Winstead). Może zdobyć serce swojej ukochanej jedynie poprzez pokonanie siedmiu bardzo złych eks-chłopaków dziewczyny.

Zdjęcie z komiksu Scott Pilgrim vs. The WorldZdjęcie z komiksu Scott Pilgrim vs. The World

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…