Konkurs zakończony: Narodziny gwiazdy w objęciach Idealnego faceta... 0

45 dni zdjęciowych. Ponad 400 scen. 40 tys. metrów taśmy filmowej i już przeszło 400 tys. widzów a u nas w 1 konkursie rozdaliśmy 5 koszulek z filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny!

Nagrody w konkursie otrzymują: wolfie, Trophy, slonecko, Steiner, Czechu.

Starała się o rolę w Ciele, ale odpadła w castingu. Później była niedoszłą panną młodą w Testosteronie i kochanką kuratora w Lejdis. Teraz w nowej komedii Koneckiego i Saramonowicza Idealny facet dla mojej dziewczyny Magdalena Boczarska rozpoczyna prawdziwą karierę. Aby wiarygodnie wcielić się w postać instruktorki krav magi aktorka przeszła intensywny kurs tej sztuki walki. Idealny facet dla mojej dziewczyny w kinach od 30 stycznia.

Pierwsze spotkanie Magdaleny Boczarskiej z teamem Konecki i Saramonowicz zakończyło się dla aktorki porażką. – w 2002 roku odrzuciliśmy ją podczas castingu do Ciała, ponieważ uznaliśmy, że nie jest jeszcze psychicznie uformowana, by grać więcej niż epizod – wspomina Andrzej Saramonowicz, scenarzysta i producent Idealnego faceta dla mojej dziewczyny. Magda przypomniała im się w 2006, kiedy szykowali się do realizacji Testosteronu. Tym razem aktorka otrzymała rolę Alicji, niedoszłej panny młodej, której intrygi doprowadzają do znanego wszystkim fanom tego filmu weselnego przyjęcia w męskim gronie. Na następną propozycję aktorka nie musiała czekać już tak długo. Rok później, na planie Lejdis, była już Arlettą, ponętną kochanką kuratora oświatowego Marka Dywanika.

Udział w filmie Lejdis sprawił, że Konecki i Saramonowicz uznali, iż absolwentka PWST w Krakowie jest gotowa, by powierzyć jej główną rolę. – Napisałem rolę Luny specjalnie dla Magdy, ponieważ uważałem, że nikt inny nie poradzi sobie lepiej z tą postacią – mówi Andrzej Saramonowicz.

W filmie Boczarska to była komandoska, obecnie instruktorka izraelskiej sztuki walki krav maga. Po wieloletnim romansie z żonatym dziennikarzem telewizyjnym nie ufa mężczyznom za grosz dlatego wiąże się z czołową polską feministką Klarą Rojek (Iza Kuna). W związku z tym nie należy się dziwić, że kiedy Kostek (Marcin Dorociński) zaczyna się nią nadmiernie interesować, Luna daje mu… w twarz. – Magda obdarzyła Lunę niezwykłą energią i zmysłowością. Dzięki niej ta postać jest wiarygodna zarówno w ostrych scenach walki jak i tych, które wymagają ciepła i czułości – mówi Tomasz Konecki, reżyser Idealnego faceta dla mojej dziewczyny.

Aby wiarygodnie wcielić się w postać instruktorki krav magi Magdalena Boczarska przeszła intensywny trzymiesięczny kurs tej sztuki walki. – Sceny związane z krav magą były dla mnie bardzo stresujące. O ile podczas treningów mogłam bezkarnie lać swoich trenerów, to na planie należało precyzyjnie markować uderzenia – zdradza aktorka.
- Emocje towarzyszące kręceniu sprawiały, że Magdzie nie zawsze udawało się w porę wyhamowywać potężne ciosy. Nie żebym miał żal o te kilka siniaków na rękach czy nogach, ale bez suspensora byłoby ze mną krucho – żartuje Marcin Dorociński.

Poza Magdaleną Boczarską i Marcinem Dorocińskim w Idealnym facecie dla mojej dziewczyny zobaczymy m.in. Izę Kunę, Danutę Stenkę, Krzysztofa Globisza, Tomasza Karolaka, Bronisława Wrocławskiego, Magdalenę Różczkę, Daniela Olbrychskiego oraz Marię Seweryn.

Idealny facet dla mojej dziewczyny – podobnie jak Testosteron i Lejdis – jest produkcją firmy Van Worden. Film dystrybuuje ITI Cinema. Najnowsza komedia Koneckiego i Saramonowicza trafiła do kin 30 stycznia.

Kadr z filmu Idealny facet dla mojej dziewczynyKadr z filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny Kadr z filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny 2009Kadr z filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny 2009 Kadr z filmu Idealny facet dla mojej dziewczynyKadr z filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny

ZADANIE konkursowe:

1. Odpowiedz na pytanie: * Kogo zagrała Magdalena Boczarska w filmie Idealny facet dla mojej dziewczyny ? *

2. Zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM DODAWANIA TREŚCI i dodaj przynajmniej jedną treść do naszej filmowej bazy. W zgłoszeniu podaj nr ID treści.

Jeśli wśród dodwanych treści będą recenzję, to najlepsza z nich może spodziewać się nagrody bez losowania.

Podpowiedź znajdziesz na stronie filmu.

Nagrody w  konkursie:

5 koszulek z filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny

Regulamin konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy wysłać:

- prawidłową odpowiedź, w temacie e-maila wpisać: Boczarska,

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),

- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.

4. Na zgłoszenia czekamy do 12.02.2009 do godz. 23.59.

5. Wyniki podamy 13.02.2009 najwcześniej po godz. 12.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Metreszen

Gratulacje dla zwycięzców ;)

Proszę czekać…