"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne filmy o Batmanie 0

Jeden z dyrektorów Time Warner spółki, do której należy Warner Bros poinformował o planach powstania kolejnych 3 filmów o Batmanie.

Chociaż kontynuacja Mrocznego Rycerza jest na razie w planach to podczas dzisiejszej rozmowy z dziennikarzami jeden z Prezesów Time Warner (spółki, do której należy między innymi Warner Bros) poinformował o planach nakręcenia kolejnych części filmu. Jeff Bewkes (jeden z dyrektorów) porównał Batmana do serii o Harrym Potterze mówiąc, iż ma nadzieje na dużą ilość sequeli. Sequele są dobre o ile pojawiają się w nich nowe oryginalne postacie powiedział Bewkes. Ujawnił przy tym, iż jego firma planuje podobną strategię nie tylko wobec filmów o Batmanie, ale również o przygodach Sherlocka Holmesa i Supermanie.

Nie wiadomo jak to się ma do oświadczenia Christophera Nolana, który zapowiedział, iż trzecia część nowej sagi o Batmanie będzie jego ostatnią. Czy zatem powstaną filmy bez Nolana tego jednak nie wiadomo? Być może w kolejnych częściach występować będzie jedynie w roli producenta akceptującego jedynie pomysły innych? Tego jednak nie wiadomo.

Niedawno zaś pojawiły się informacje mówiące, że Zack Snyder jest zainteresowany nakręceniem adaptacji komiksu Powrót Mrocznego Rycerza. Otrzymał on nawet błogosławieństwo od Franka Millera na zeszłorocznym Comic Con. Tak, więc jeśli Nolan nie jest zainteresowany stworzeniem czwartej części Batmana to być może Snyder go zastąpi. Brzmi to całkiem ciekawie.

Co jednak z tego wyjdzie? Zobaczymy w przyszłości.

Kadr z filmu Mroczny Rycerz 2008Kadr z filmu Mroczny Rycerz 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…