"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia z Public Enemies 0

Zapraszamy Was do obejrzenia kilku nowych zdjęć z planu filmowego Public Enemies Michaela Manna. Naprawdę warto obejrzeć.

Na jednej ze stron internetowych pojawiło się blisko 416 zdjęć z planu filmowego najnowszej produkcji Michaela Manna pt. Public Enemies . Zdjęcia powstały podczas prac na planie w stanie Wisconsin gdzie kręcono większą scen, które następnie będzie można ujrzeć w kinie. My postanowiliśmy wybrać kilka, które najlepiej ukazują klimat lat 30tych.

Według nieoficjalnych informacji Mann niedawno zorganizował prywatny pokaz w jednym z kin w Los Angeles, aby przekonać się jak niektóre sceny prezentują się na dużym ekranie. Podobno nie był na tyle zadowolony, iż postanowiono poprawić kilka ujęć. Obecnie ekipa pracuje w stanie Illinois nad dokrętkami.

Public Enemies to historia próby schwytania przez amerykański rząd najsłynniejszych gangsterów lat 30. – Johna Dillingera (Johnny Depp), Baby’ego Face’a Nelsona i Pretty’ego Boy’a Floyda. W pościg za nimi rusza agent Melvin Purvis (Christian Bale. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. [opis dystrybutora]

Obraz reżyseruje Michael Mann a scenariusz napisali Ann Biderman, Michael Mann oraz Ronan Bennett. Światowa premiera zapowiedziana jest na 24 czerwca 2009 roku. W Polsce film trafi do kin 21 sierpnia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (więcej znajdziesz TUTAJ):

Kadr z filmu Public Enemies 2009Kadr z filmu Public Enemies 2009

Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009 Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009 Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009 Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009Zdjęcie z planu filmu Public Enemies 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…