"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plakaty do Księcia Półkrwi 0

Zapraszamy do obejrzenia nowych plakatów promujących Harry Potter i Książe Półkrwi. Niektóre są naprawdę imponujące.

W sieci pojawiły się trzy nowe plakaty promujące najnowszą produkcję o Harrym Potterze – Harry Potter i Książe Półkrwi. Plakaty są imponujące i na niektórych mogą robić naprawdę ogromnie pozytywne wrażenie. Zachęcamy do obejrzenia.

Kadr z filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009Kadr z filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009

Harry rozpoczyna szósty rok nauki w Hogwarcie, a tymczasem Lord Voldemort sieje zniszczenie w całym kraju. Presja ogółu związana z pokonaniem go rośnie. Wykorzystując starą księgę z zaklęciami, która wcześniej należała do Księcia Półkrwi, Harry poszerza swoją magiczną wiedzę i przygotowuje się do bitwy. Zanim to jednak nastąpi, Harry musi pomóc Dumbledore’owi odkryć tajemnicę planów osiągnięcia nieśmiertelności snutych przez Voldemorta – lokalizację jego horkruksów. Jednak poszukiwania horkruksów i bitwa, do której dochodzi w konsekwencji, kończą się tragedią, która sprawia, iż Harry dochodzi do wniosku, że musi samodzielnie pokonać Czarnego Pana.

W rolach Harrego, Rona i Hermionę ponownie zobaczymy Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta i Emmę Watson. Pozostałe role grają: Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Alan Rickman (Severus Snape), Tom Felton (Draco Malfoy), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Maggie Smith (Minerva McGonagall), Julie Walters (Molly Weasley), Timothy Spall (Peter Pettigrew), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Jim Broadbent (Horace Slughorn), David Thewlis (Remus Lupin), Matthew Lewis (Neville Longbottom), David Bradley (Argus Filch), Michael Gambon (Albusa Dumbledore). Znaczącą rolę dostał bratanek Ralpha Finnes'aHero Fiennes-Tiffina, który zagra 11-letniego Toma Riddla. 16-letniego Riddla zagra Frank Dillane.

Harry Potter i Książę Półkrwi w angielskich kinach zadebiutuje 17 lipca tego roku. W Polsce film zobaczymy kilka dni później – 24 lipca .

Plakaty do obejrzenia poniżej:

Plakat do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009Plakat do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009 Plakat do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009Plakat do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009 Plakat do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009Plakat do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…