"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powiększa się obsada The Debt 0

Coraz większa obsada nowej produkcji Johna Maddena pt. The Debt. Całość powstaje dla studia Miramax.

Powiększa się obsada nowej produkcji reżysera Johna Maddena (Zakochany Szekspir) pt. The Debt. Według dzisiejszych informacji Jessica Chastain wcieli się w postać bohaterki z młodych lat, którą odgrywa także Helen Mirren. Również do ekipy dołączyli Ciaran Hinds (Aż poleje się krew) i Tom Wilkinson (Michael Clayton). Już wcześniej kontrakty na udział w produkcji podpisali Helen Mirren, Sam Worthington, Marton Csokas, Jesper Christensen i Romi Aboulafia.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się już kilka dni temu w Londynie. Następnie ekipa przeniesie się do Budapesztu a potem do Tel Avivu gdzie powstanie reszta zdjęć. Scenariusz pisze Matthew Vaughn i Jane Goldman.

Film rozgrywa się 1965 roku i 35 lat później. Jest to opowieść o trójce agentów Mossadu. W 1965 roku Rachel i dwójka innych agentów pojmała Chirurga z Treblinki’, zbrodniarza wojennego. Niebawem świat obiegła wiadomość, że nazistowski kat popełnił samobójstwo. Właśnie szykowano jego transport do Izraela.

35 lat później w lokalnej gazecie ukazuje się informacja, że niesławny Chirurg wciąż żyje i chce oddać się w ręce władz Izraela. Trójka agentów chce temu zapobiec, ponieważ 35 lat wcześniej, przez błąd Rachel, Chirurg zbiegł, a oni nie przyznali się do tego, tylko wymyślili historię o samobójstwie. Pojawienie się Niemca grozi końcem ich karier. Kobieta otrzymuje misję zgładzenia zbrodniarza wojennego. Jest tylko jeden problem, 60-letnia kobieta jest teraz szanowaną i czytaną pisarską i od dawna nie zajmowała się zabijaniem zbrodniarzy.

Jessica ChastainJessica Chastain

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…