"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bale przeprasza 0

Christian Bale w piątek rano pojawił się w radiu KROQ. Podczas audycji przeprosił wszystkich za swoje zachowanie.

W piątek rano Christian Bale pojawił się w jednej z audycji radiowych stacji KROQ. W trakcie jej trwania aktor przeprosił wszystkich za swoje karygodne zachowanie podczas kręcenia filmu Terminator: Ocalenie. Przyznał przy tym, iż jego wybuch gniewu nie powinien być miejsca.

W Terminator 2 poznajecie Sarę Connor. I ona jest szalona, dlaczego jest szalona? Bo taka po prostu jest. Teraz gram Johna Connora, jej syna. W dniu, w którym to wydarzenie miało miejsce robiliśmy scenę, w której było dużo krwi i szaleństwa. Wszystko szło źle a ja starałem się jak najbardziej wczuć w rolę. Wczułem się w grę zbyt mocno, bo całkowicie pomieszała mi się fikcja z rzeczywistością czy jestem Christianem czy Johnem: mówił Bale.

Ja już nie tylko rozmawiałem z Shanem [red. pracownik, na którego krzyczał Bale], ale cały problem mamy rozwiązany. Po całym wydarzeniu przerwaliśmy pracę na kilka godzin. Byłem dupkiem dla tego faceta. Była to zniewaga dla niego. On jest wielkim facetem, bo w końcu mógł załatwić sprawę inaczej. Ale zachował się jak zachował informował aktor.

Miejmy nadzieje, iż tym oświadczeniem cała sprawa się zakończy.

Christian Bale w filmie Prestiż 2006Christian Bale w filmie Prestiż 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…