Schwarzenegger w Terminator: Ocalenie 0

McG w końcu oficjalnie potwierdził informację, że zobaczymy legendarnego T-800 w filmie. Dowiedz się więcej!

Podczas Comic Con w Nowym Jorku, reżyser Terminator: Ocalenie, McG, potwierdził, że Arnold Schwarzenegger pracuje przy czwartej części kultowej serii.

Terminator 4Terminator 4

T-800 odgrywa znaczącą rolę w nowym filmie – powiedział filmowiec, dodając, że próbując odtworzyć młodszęgo Schwarzeneggera poprzez nowatorskie efekty specjalne. Byliśmy w siedzibie ILM w San Francisco, by o tym pomówić. Ja nie chcę dzisiejszego Arnolda, ja chcę go z czasów, gdy sponiewierał Billa Paxtona (w pierwszym pięciu minutach filmu Terminator – przyp. red) i zobaczymy co z tym możemy zrobić.

Wszystko zależy teraz od magików z ILM, jak uda im się odtworzyć Arnolda. Założenie mówi, że ma wyglądać tak, że nie zauważymy komputerowego efektu, więc jest to naprawdę wyzwanie.

McG dodał także parę ciekawostek o innych szczegółach związanych z filmem:

  • Pierwsze pytanie na Comic Conie dotyczyło wybuchu Bale’a. McG wyjaśnił, że to niefortunne wydarzenia zostało rozwiązane tego samego dnia podczas zdjęć.
  • Jeśli chodzi o ciągłość, to obraz wychodzi bezpośrednio od filmów Camerona, ale także następuje po wydarzeniach z Terminatora 3. Dodał, że obraz nie dochodzi do roku 2033, kiedy to prawdopodobnie John Connor umiera.
  • Nie będą w ogóle nawiązywać do serialu Kroniki Sary Connor, ponieważ jest to zbyt trudne, z uwagi na wiele wątków.
  • Gdy drugi raz McG został spytany o wybuch Bale’a, odpowiedział głośno i donośnie, Czego ty k***a nie rozumiesz?! Reakcja pytającego jest opisywana jako pomieszanie panicznego strachu i ukradkowego spojrzenia na ewentualne drogi ucieczki.
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…